Mida toob aasta 2018?

2018 aasta sees näeb ilmavalgust Joomla! 4 versioon. Täpne väljalaske kuu ja päev on veel teadmata, arendus tööd Joomla! 4 alles käivad. Arvatakse / loodetakse, et kuskil suvel või seal kandis. See tähendab seda, et on aeg mõtlema hakata kas sinu olemas olev  koduleht mis on üles ehitatud Joomla peale saab uuendada uue Joomla 4 versiooni paele.

Mille jaoks on kasulik kodulehe tagavara ja millega seda teha?

Ikka ja jälle näen erinevates kohtades inimesi kurtmas, et nende koduleht on katki läinud ja neil puudub ligipääs kodulehe administraatori lehele või nad katsetasid uusi asju ja midagi läks katastroofiliselt valesti.

3 laiendust mis peaks kodulehele lisatud olema

Joomla! sisuhalduse jaoks on tehtud palju laiendusi, mõned on tasuta ja mõned on tasulised. Kõigi nende laiendustega saab tutvuda Joomla! laienduste lehel (Joomla! Extensions Directory). Laiendusteks peetakse Joomla! peal komponente, mooduleid, pluginiad ja kujundusi millega saab kodulehele lisada erinevat funktsionaalsust. Näiteks e-poe komponent ja seda laiendavad lisad, kodulehe kujundus, pildigalerii komponent, kontaktivormi komponent, jne. Joomla! -le laienduse lisamisel peab kindlasti veenduma, et see lisa sobib sinu Joomla! versiooniga. Kuidas laiendust paigaldada saab lugeda siit.