Mida toob aasta 2018?

Mida toob aasta 2018?

2018 aasta sees näeb ilmavalgust Joomla! 4 versioon. Täpne väljalaske kuu ja päev on veel teadmata, arendus tööd Joomla! 4 alles käivad. Arvatakse / loodetakse, et kuskil suvel või seal kandis. See tähendab seda, et on aeg mõtlema hakata kas sinu olemas olev  koduleht mis on üles ehitatud Joomla peale saab uuendada uue Joomla 4 versiooni paele.

Joomla 4 toob endaga kaasa täiesti uue administraatori kujunduse mis võib algul väga võõrastav . Loodame, et harjume kiiresti sellega ära :) .
Lisaks parandatakse ka meedia haldust - suuremateks muudatusteks on võimalus üleslaetud pildi nime muuta ja korrigeerida pildi mõõtmeid.
Muidugi on veel kuhjaga muid uuendusi mootori all aga need 2 on olulisemat uuendust mis kodulehe administraatorit otseselt puudutab.

Joomla 3 lõpp

Joomla 3 saab lõpu kui on välja lastud versioon 3.9 ja sellest on möödas 2 aastat. Joomla eluea tsüklitega saab tutvuda siin. See tähendab seda, et Joomla 3.9 väljastatakse 2 aasta jooksul ainult veaparandusi ja turvauuendusi aga ei lisata uusi võimalusi.
2 aastane periood annab arendajatel ja kodulehe omanikel piisavalt pika aja, et Joomla lisad ja kodulehed uuendada Joomla 4  peale.